KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 14299335
nr 1429 9335
Oljemålningar
2 st, H Österberg. Signerade, landskap. Olja på duk, 22x27, yttermått inklusive ram: 38x43 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 1 november 2021
kl 18:35:04
100 kr
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)